Search
 


Judge Review
 


Latest News
:: Test news Test news Test news Test news Test news
 (8/1/2016 4:25:12 AM)
Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news

:: Test news Test news Test news Test news Test news
 (8/1/2016 4:25:10 AM)
Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news

:: Test news Test news Test news Test news Test news
 (8/1/2016 4:25:09 AM)
Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news Test news

:: تیزرهای مرداد 95
 (7/23/2016 6:22:51 AM)
مجموعه تیزرهای پخش شده تا 19 مرداد به تعداد 325 عدد در سایت آپلود شدند

 

Guest Judge
Shahin Arpanahi
April / 2019
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی اردیبهشت ماه 98 آقای شاهین آرپناهی مدیر کل ارتباطات همراه اول می‌باشند.
شاهین آرپناهی متولد 25 تیر 58 و در حال حاضر دقیقا چهل ساله است. تحصیلات دانشگاهی او ابتدا در رشته آمار بود که تا مقطع فوق لیسانس آمار ریاضی ادامه یافت. اما پس از آن مجدداً در مقطع کارشناسی ارشد رشتهMBA با گرایش بازاریابی از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شد و مقطع دکترای خود در رشته مدیریت بازرگانی با گرایش بازاریابی را در همین دانشگاه ادامه داد. وی که سابقه فعالیت متنوع و گسترده ای در بخش خصوصی داشت در بین سال های 89 تا 92 مدیر کل برند و ارتباطات رایتل و سخنگوی اپراتور سوم بود که خلق و تولد برند رایتل از رخدادهای مهم این مقطع به شمار می رود. وی همچنین مدیر بازاریابی و فروش شرکت پارس خودرو و مدیر پروژه "بازبینی و ارتقاء برند پارس خودرو" بود و از سال 96 نیز بعنوان مدیر کل ارتباطات و سخنگوی همراه اول در شرکت ارتباطات سیار ایران اشتغال دارد. شاهین آرپناهی در بین بیشتر مردم بعنوان مجری تلویزیون شناخته شده است که حاصل حدود 2 دهه اجرای برنامه های تلویزیونی، عمدتا در شبکه 3 سیما است. در سوابق وی همچنین بیش از یک دهه تدریس دانشگاه به چشم می خورد که البته فعالیت های علمی وی بر خلاف فعالیت های اجرایی اش بیشتر به گرایش پایه تحصیلی وی یعنی آمار و ریاضی بازمی گردد.
...
View ...
Mohammad Esmael Ghods
March / 2019
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی فروردین ماه 98 آقای محمد اسماعیل قدس رئیس هیات مدیره شرکت کدبانو(دلپذیر) می‌باشند.
محمد اسماعیل قدس متولد سال 1329 سمنان است. تحصیلات دوره متوسطه را در رشته ریاضی در سمنان گرفتند و در سال 1347 وارد دانشگاه تهران شدند. ایشان دانش آموخته رشته اقتصاد و دارای مدرک MBA از سازمان مدیریت صنعتی می باشد.
ایشان در اسفند ماه سال 1352 در شرکت مینو به عنوان سرپرست فروش استخدام شدند. بعد از گذراندن یک دوره یک سال و نیم در شهریور 1354 به عنوان مدیر منطقه چند شعبه در شرکت مینو به کار خود ادامه دادند.
در آبان ماه 1362 از شرکت مینو جدا شده و بلافاصله پس از جدایی به اتفاق 3 تن از دوستان همکار در مینو شرکت پخش پگاه را بدون سرمایه گذاری و صرفا با دانش و تخصص پخش که داشتند تاسیس و اقدام به توزیع محصولات کارخانجات شیر پاستوریزه تهران نمودند که با موفقیت غیرعادی که از نظر مغازه داران در این کار داشتند شیر پاستوریزه تهران به شیر پگاه معروف و پس از آن شیر پاستوریزه تهران برند پگاه را برای خود انتخاب نمود. محمد اسماعیل قدس در حال حاضر با سمت رئیس هیات مدیره گروه شرکت های پگاه مشغول به فعالیت هستند.
آقای قدس همچنین بنیانگذار انجمن صنعت پخش ایران است و بیش از 13 سال است که عضو هیات مدیره و دبیر انجمن بوده است که این صنعت را به سمت مدرنیزاسیون و یکپارچگی در مراحل اولیه توسعه بین شرکت های پخش هدایت کرده است.
...
View ...
Maryam Vahidniya
February / 2019
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی اسفند ماه 97 خانم مریم وحیدنیا مدیر روابط عمومی بانک پارسیان می‌باشند.
مریم وحیدنیا دارای مدرک لیسانس در رشته های روانشناسی و روابط عمومی و فوق لیسانس مدیریت اجرایی – دانشکده مدیریت دانشگاه تهران می باشند و هم اکنون نیز دانشجوی رشته مدیریت فناوری اطلاعات در گرایش مدیریت دانش هستند.
با طی دوره های مرتبط و حرفه ای در مراکز معتبر آمورشی در حوزه روابط عمومی مانند کارشناسی روابط عمومی فتو ژورنالیسم، خبر نویسی و گزارشگری، دوره تخصصی استاندارد PMBOK مدیریت پروژه، سازمان های دانش بنیان و مدیریت استعدادها. آسیب شناسی مدیریت منابع انسانی در مراکز آموزش مدیریت دولتی، مرکز آموزش تحقیقات صنعتی ایران، انجمن تحقیقات روابط عمومی ایران، موسسه علوم بانکی و دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، بیش از بیست سال پیشینه در حوزه روابط عمومی و رسانه و عضویت در انجمن روابط عمومی ایران، انجمن صنفی مطبوعات ایران و انجمن های علمی حوزه آموزش و منابع انسانی، کارشناسی خبره در حوزه های رفتاری و رسانه ها و رسانه های احتماعی می باشد.
سابقه اجرایی مریم وحیدنیا از کارشناس روابط عمومی در شرکت ارج به سال 1375 آغاز و با طی مراحل کارشناس روابط عمومی دربانک پارسیان و کسب تجربه هایی در حوزه های منابع انسانی تا جایگاه مدیریت آموزش بانک و در نهایت مدیریت روابط عمومی بانک ارتقا یافته است.
سوابق مطبوعاتی از نگارش مقالات در نشریات معتبر، ویراستاری ادبی و تخصصی و همچنین راه اندازی نشریه داخلی تا سردبیری مجلات بوده است. همچنین ایشان دارای سوابق پژوهشی در حوزه های آموزش و استعدادیابی در بانک پارسیان می باشند.
...
View ...
Hamidreza Azimi
January / 2019
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی بهمن ماه 97 آقای حمیدرضا عظیمی مدیر روابط عمومی بانک شهر می‌باشند.
حمیدرضا عظیمی متولد ۱۳۶۰ و دانش آموخته دکتری مدیریت بازاریابی از دانشگاه آزاد اسلامی پایتخت است. ۶ سال تحصیل در حوزه روابط عمومی در کنار بهترین اساتید حوزه ارتباطات و خلاقیت در ارایه نظریه های کاربردی ارتباطی موجب شده که همواره از وی به عنوان یکی از نخبگان این حوزه نام برده شود. وی که طی سال ها فعالیت در سیستم بانکی کشور تجارب گسترده ای در حوزه بانکداری بدست آورده؛ توانسته به عنوان عضوی تاثیرگزار در شبکه بانکی خصوصی معرفی شود. همچنین سابقه حضور پر رنگ در حوزه تبلیغات و نگارش مقالات گسترده در این حوزه باعث گردید که وی به عنوان مدیر مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر معرفی و همواره به عنوان مدیری پاسخگو در میان اصحاب رسانه مطرح شود.
...
View ...
Mohammad Ahmadi Azar
December / 2018
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی دی ماه 97 آقای محمد احمدی آذر مدیر روابط عمومی و تبلیغات بانک تجارت می‌باشند.
محمد احمدی آذر متولد 1362 و دانش آموخته مهندسی نرم افزار و MBA از دانشگاه تهران است. تلاقی این دو رشته تحصیلی سبب شده است تا در دوران کاری خود همواره با نگاه سیستمی به حوزه های منابع انسانی ورود داشته باشد. وی تجربه فعالیت در حوزه های برنامه ریزی، روابط عمومی، طراحی سیستم و تبلیغات در سازمان هایی نظیر مپنا، وزارت صنعت معدن و تجارت، بانک توسعه صادرات، بانک شهر و بانک تجارت را دارد. فعالیت او در حوزه تبلیغات رسانه های جمعی از زمان حضورش در بانک شهر به عنوان رئیس اداره تبلیغات پر رنگ تر شد. هم اکنون نیز به عنوان مدیر روابط عمومی و تبلیغات بانک تجارت به فعالیت در این حوزه مشغول است و به اذعان بسیاری از آژانس های تبلیغاتی که سابقه کار با او را دارند از جوانان خوشفکر و خلاق حوزه تبلیغات بانکی است که تجربه های موفقی در تبلیغات رسانه های جمعی، فضای مجازی و BTL داشته است.
...
View ...
Mohammad Pazoki
November / 2018
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی آذر ماه 97 آقای محمد پازکی رئیس هیئت مدیره کانون ایماژ می‌باشند.
آقای محمد پازکی مدیر استراتژی و رئیس هیئت مدیره کانون ایماژ است. پازکی حدود 10 سلل است که در صنعت تبلیغات ایران فعالیت می کند.
او دانش آموخته مدیریت بازاریابی استراتژیک در سازمان مدیریت صنعتی است.
وی در طول فعالیت کاری خود در زمینه تبلیغات و ارتباطات با برندهای مختلفی در ایماژ و خارج از ایماژ پروژه های متعددی را برنامه ریزی و هدایت کرده است که عمده فعالیت او متمرکز بر برنامه ریزی استراتژی ارتباطی و تبلیغاتی می باشد.
پازکی با هدف انتقال تجربه خود در تبلیغات، سابقه ی برگزاری کارگاه و تدریس در دوره های متنوع مباحث تبلیغات را در کارنامه خود دارد.
...
View ...
Mahmod Dehghan Tazarjani
October / 2018
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی آبان ماه 97 آقای محمود دهقان طزرجانی مدیر عامل شرکت ویژه گرافیک می‌باشند.
آقای دکتر محمود دهقان طزرجانی در سال1352 همزمان با تحصیل در دانشگاه تهران در گروه تولیدی پارس به مدیریت کارآفرین نامدار کشور ( مرحوم حاج برخوردار یزدی) مشغول به کار شد و پس از طی دوره های فشرده فروشندگی وR&D تحت مدیریت گروه ژاپنی شاوب لورنس ( تلویزیون ـ رادیوـ باطری ریاو واک و..) طی پنج سال از فروشندگی تا مدیریت فروش در تهران  ارتقاء پیدا کرد. دوره کارشناسی ارشد او مصادف با شکل گیری انقلاب 1357در ایران بود و او تا اخذ  دکترای روابط امور بین‌الملل ادامه داد. سپس بعنوان مدیرکل  سیمای برون مرزی  و مدیر خرید فیلم های سینمایی و سریال  در بخش بین‌الملل تلویزیون مشغول به کار شد. علاقه او به بازاریابی و تبلیغات موجب گردید که به موازات سفرهای متعدد  به اروپا موفق به پذیرش از دانشگاه بن در کشور آلمان شود و دکترای بازاریابی ( باتخصص کمپین تبلیغاتی ) دریافت کند. دکتر دهقان در سال 1369 بعنوان مشاور فرهنگی و تبلیغاتی وزیر نفت منصوب شد که راه اندازی مجله مشعل و ساخت چهار فیلم سینمایی و دو سریال مستند حاصل ده سال  همکاری او با وزارت نفت بود.  نگارش کمپین های تولد پست بانک، بانک اقتصادنوین،  بانک دی، بانک انصار و در مجموع هفتاد و چهار کمپین در حوزه بانکداری از فعالیت های او در دهه هفتاد است. او در سال 1379 دوره کارشناسی ارشد تبلیغات و بازاریابی را برای دانشگاه صدا و سیما طراحی کرد ومدت ده سال بعنوان مدیر همان دپارتمان  مشغوا به کار بود. دکتر دهقان  تاکنون دو دوره ریاست هیئت مدیره انجمن صنفی شرکتهای تبلیغاتی ( 83-1380 و 1396 تا کنون)را بر عهده داشته و چهارکتاب در حوزه روابط بین‌الملل و چهار کتاب در حوزه تبلیغات و بازاریابی ( با نام‌های بازاریابی و تبلیغات ـ نظریه های تبلیغات ـ کمپین تبلیغاتی ـ فروش ضمانتی ) را نگارش و به چاپ  رسانده است. لیست کامل کمپین ها ی نگارش شده توسط او در سایت drdehghan.com موجود است.
...
View ...
Amir Hossein Niknam
September / 2018
Mr. Amir Hossein Niknam, CEO of Shivanama Institute, is the guest judge for selecting the best TV and radio ads in September 2018.
Amir Hossein Niknam, Managing Director of Shivanama Institute, was professionally trained in 1997 with the participation of Majd Asan, a consortium of audio and television. His studies in dramatic literature and master's degree in film directing. And now, after two decades of his work, he is the consultant and executor of Sepah Bank, Sina, Ansar, Teacher's Insurance, Astan Quds Razavi, Shasta, Izrair, Holding Reza, the Digital Media Center of the Ministry of Culture and Islamic Guidance, the top websites The country has the status of visitor as well as other government and non-governmental organizations.


...
View ...
Ali Dolatshahi
August / 2018
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی شهریور ماه 97 آقای علی دولتشاهی رئیس هیات مدیره کانون تبلیغاتی ری را می‌باشند.
آقای علی دولتشاهی متولد 1354 و فارغ التحصیل دکترای رشته حقوق از دانشگاه وسترن یونیورسیتی می باشند. ایشان رئیس هیات مدیره کانون تبلیغاتی ری را هستند که بیش از دو دهه مجری و مشاور برندهایی همچون سروش صدا و سیما، بانک ملی، بانک کشاورزی، بانک تجارت، بانک مسکن، بانک دی، بانک اقتصاد نوین، بانک آینده، سامسونگ، پاناسونیک، گوچی، بنز، تیفانی و کارتیه می باشند.
...
View ...
Amir Abdullah Sotoudeh
July / 2018
Mr. Amir Abdullah Sotoudeh, CEO of Gostaresh Group, is the guest judge for selecting the best TV and radio ads in July 2018.
Mr. Amir Abdullah Sotoudeh was born in 1352 and a graduate of the Master of Strategic, Management and Marketing Ph.D. from the University of British Columbia (U.B.C). He started his professional career since 1992, with the establishment of advertising and market research center named Gostaresh Group.
His other activities include:
 • Advisor to the Direct General of the world health organization on research affairs in Iran.
 • Counsel for the drafting of the citizenship rights chapter.
 • Member of the British Academy of marketing and advertising.
 • Lecturer in market research and marketing management at Tehran universities.
 • Lecturer and organizer of advanced courses in marketing and sales management at business organizations.
 • Speech at more than one hundred scientific research seminar.
 • Speaker of more than one hundred national market research, advertising, digital marketing.
 • Market advice and research for Meli Bank, Mellat Bank, Refah Bank, Kar Afarin Bank, Ghavamin Bank, Keshavarzi Bank, Asia insurance, Iran khodro, Iran star, Irtoya, Negin khodro, Alton Ray, LG, Iran cell, Hamrah aval.
...
View ...
Ali Akbar Jenaghi
June / 2018
Mr. Ali Akbar Jenaghi, CEO of Pars Development Group, is the guest judge for selecting the best TV and radio ads in June 2018.
Ali Akbar Jenaghi is an Iranian advertising entrepreneur and philanthropist best known for co-founding and leading Pars Development Group as its chairman.
On March 2012 He launched his own advertising agency and recruiting young specialist in the field of advertising, he provided a good opportunity for young talent to grow.
Since 2012 Pars Development Group is always one of the top advertising agency in Iran.
Ali Akbar Jenaghi, along with his well-known reputation in the advertising and media industry and his constant passion for culture and art, he also produced TV series and movies.
In 2008 Ali Akbar Jenaghi was chosen as the best entrepreneur in Tehran province by the Ministry of Labor and Social Affairs.
...
View ...
Emad Rostami
May / 2018
Mr. Emad Rostami, CEO of Tadbir Pasargad Shargh advertising agency, is the guest judge for selecting the best TV and radio ads in May 2018.
Emad Rostami is a graduate of social sciences and media management.He began his career in the media and advertising industry since the 2000s. Between the 2001 and the 2006, he worked at Majdasan Company, one of the oldest advertising agencies in Iran.After that, he entered the field of news and media. After several years of working in the country's most important news media and designing several major media campaigns, he returned to the advertising world again, and with the establishment of the Shargh Pasaragd Ad Agency, he has been working since 2010s. As a young manager, he was able to hire the youngest creative team in the advertising industry to create opportunities for the growth and prosperity of new talents. Tadbir Pasargad Shargh, during the era of Emad Rostami, with such a youthful, agile creative team and with an agile creative body has been able to compete with big advertising agencies.
He is also a member of the executive board and chairman of the public relations committee of the IAA (World Advertising Organization) in Iran.

...
View ...
Mahdi A’bedin
April / 2018
Mr. Mahdi A’bedin, CEO of Reyhan Film advertising agency, is the guest judge for selecting the best TV and radio ads in April 2018.
Mr. Mahdi A’bedin has been actively participating in the field of advertisement. He has been participating in the field of producing television advertisement from 1989 and he started “Reyhan Film” Corporation in 1993 to this end and began his professional activity from the same date as the managing director of this company.
At the moment, he’s the managing director of “Reyhan Film” company and also the manager of commercial ads consortium of all the Islamic Republic of Iran’s Broadcasting centers  in Iran’s provinces.
Managerial and administrative background:
 1. managing director of Reyhan Film Company
 2.  membership of policymaking council in “Asre Bazaryabi Va Tablighat” magazine
 3.  membership of Islamic Republic of Iran’s Supervision and Coordination council for commercial ads
 4. administration and membership of board of directors in IRIB’s Consortium for commercial ads in 2000
 5. the deputy minister and administrator and membership of IRIB commercial ads consortium’s board of directors in 2001-2005
 6. one of the founders of the guild of Iran’s Advertising Companies and the first secretariat of the guild
 7. membership of radio’s consortium’s board of directors during 2005-2006
 8. the administrator of radio’s consortium in 2007
 9. membership in board of directors of IRIB provinces consortium in 2007, 2008, 2009, 2014, 2015, 2016, 2017, and 2018
 10. administrator of the consortiums in 2014, 2015, 2016, 2017, and 2018
 11. managing director of “Khane Resaneh Iranian” Company in 2014-2017
 12.  advertisement counselor of tens of manufacturing companies and economic firms from the early 1993 to present

...
View ...
Farhad Araei
March / 2018
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی فروردین ماه 97 آقای فرهاد آرایی مدیریت شرکت تبلیغاتی کاردان رسام می‌باشند.
فرهاد آرایی بیش از دو دهه در صنعت تبلیغات کشور حضور جدی و مستمر دارد. او فعالیت خود را از آذر سال 1372 در واحد انتشار ویژه نامه ها و کتاب سال روزنامه همشهری آغاز کرد.
در سال 1385 با تاسیس شرکت تبلیغاتی کاردان رسام مدیریت آن را راسا به عهده گرفته است و اکنون نیز مدیر عامل این شرکت می باشد.
فرهاد آرایی همواره تیم تولید ورزیده و متخصص را در اختیار گرفته است تا با طراحی کمپین های تبلیغاتی متنوع برای بیش از 50 شرکت تولید کننده ایرانی و صاحبان برند های معتبر که معرف حضور در بازار داخلی می باشند کارنامه موفقی را از خود به یادگار بگذارد.
صدای برخی از شعار ها و تک لاین های پروژه های شاخص فرهاد آرایی همچنان ملکه ذهن مخاطبان آگهی های رادیو تلویزیونی در رسانه ملی می باشد.
 • رایانه صنعت، راحت (شرکت مبلمان اداری رایانه صنعت)
 • پلار، سونیه دوال، محبوب سرد و گرم چشیده ها (شرکت مشارکتی پلار سونیه دوال)
 • البسکو، ایده های نو، نسل نو (کارخانجات تولیدی البسکو)
 • همیشه یک روز بارانی هست (کاخانجات تولیدی پشم شیشه ایران)
 • محصولات تابا، ارمغانی برای آسایش (شرکت تابا الکتریک)
 • از هنر لبریز، فرش دستبافت تبریز (شرکت فرش و گلیم تبریز)
فرهاد آرایی در سال 1387 در سومین همایش رسانه و اقتصاد (جشنواره آثار و برنامه های اقتصادی رسانه) موفق به دریافت لوح سپاس بابت تولید آگهی تلویزیونی شرکت فرش و گلیم شد.
...
View ...
Said Ahmadi
February / 2018
Mr. Said Ahmadi, CEO of Sorooshsima advertising agency, is the guest judge for selecting the best TV and radio ads in February 2018.
Mr. Ahmadi, who has been acting as the Managing director of Sorooshsima in the field of advertising has a master’s degree in business management and marketing as a minor. After graduation, He began his career as the vice chairman at Sima Pakhsh Company and then by founding Soroosh Sima, he attempted to create a new attitude with a different approach in the advertising industry.
Saeed Ahmadi is a member of the International Advertising Association (IAA) and is directly involved with Marconpub publications.
He is the chairman of the Board and the Chief Executive Officer at Sorooshsima and has always tried to grow and promote by placing it in the top tier advertising companies in Iran.
Today, Sorooshsima is ranked number 2 (two stars) from Radio and Television Association of Iran (SedavaSima) and working closely with the municipality’s beautifying organization of Tehran and has box billboards for customers.
During the course of its activity, Sorooshsima has received many Golden Phoenix awards for advertising and has numerous prizes in different media and the performance and development of large advertising campaigns, teasers for the biggest international, private and governmental companies.

...
View ...
Ali Salimi
January / 2018
Mr. Ali Salimi, CEO of NamaAgahi advertising agency, is the guest judge for selecting the best TV and radio ads in January 2018.
Ali Salimi completed his bachelor in civil engineering major and started his Art and Cultural activities in 2003 as a public relations manager in cinema museum of Iran. In 2006 he officially started his activity in advertising industry with becoming a member of the board simultaneously in Kheshteh Aval and Persia Media advertising agencies.His five years of experience and his daring ideas prepared him for establishing NamaAgahi Mohit advertising agency. NamaAgahi is always growing and developing and was able to become a full service agency and powerful media owner by vast cooperation with IRIB and Tehran beautification organization.

...
View ...
Pouya Badkoobeh
December / 2017
داور مهمان جهت انتخاب بهترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی دی ماه 96 آقای پویا بادکوبه رییس هیات مدیره و کارگردان هنری آژانس تبلیغاتی بادکوبه می‌باشند.
پویا بادکوبه فعالیت کاری خود را در سن 11 سالگی به عنوان مجری برنامه تلویزیونی کودک و نوجوان شبکه 2 سیما آغاز کرد، پس از اتمام دوره متوسطه در مدرسه مرکز توسعه صادرات ایران در سال 1367 در تهران و ورود دبیرستان، در انتهای مقطع پایانی دبیرستان دانشمند به عنوان کارگردان جوان شبکه 2 سیما مشغول به ساخت سری برنامه های گزارشگران جوان شد که محتوای آن ارائه اخبار و گزارشات مستند از فعالیت های کودکان، نوجوانان و جوانان کشور بود.
در انتهای مقطع دبیرستان، در چند سریال تلویزیونی نیز مشغول به بازیگری شده و پس از آن وارد دانشگاه و در رشته تاتر مشغول به تحصیل شد. در سال 1380 وارد دانشگاه آزاد واحد اراک شد و همزمان با تحصیل به فعالیت خود در امر کارگردانی و مستند سازی گزارش جوان ادامه داده و در سال 84 و در انتهای تحصیلات دانشگاهی به موسسه فرهنگی هنری روزگار طرفه (بادکوبه فعلی) به  عنوان کارگردان و نویسنده تیزرهای تبلیغاتی تلویزیونی مشغول به فعالیت شد، در همان سالهای ابتدایی 2 آگهی ساخته شده او، موفق به دریافت جایزه جهانی موثر ترین آگهی های تبلیغاتی نمایندگی های LG  در سراسر جهان شد در سالهای 2006 و 2007 بصورت پیاپی شد.
پویا بادکوبه در حال حاضر به عنوان رئیس هیات مدیره و کارگردان هنری در آژانس تبلیغاتی مشغول به فعالیت است. همچنین "دِرِساژ" اولين ساخته بلند سينمايی پويا بادكوبه که قبلا کارگردانی چند فیلم کوتاه و ساخت بیش از ۳۰۰ آگهی تلویزیونی را در کارنامه خود دارد، برای رقابت در بخش بهترين فيلم اول جشنواره برلين ٢٠١٨ انتخاب شده است.
...
View ...
Bahman Boroumand
November / 2017
Mr. Bahman Boroumand, CEO of Saina Advertising Agency, is the guest judge for selecting the best TV and radio ads in November 2017.
Bahman Boroumand is a Cinema graduate from the University of Art. He works in the advertising industry since 1992. His career started by producing TV commercials.
Producing hundreds of TVC’s, designing and implementing advertising campaigns for many brands, corporations, companies and banks, brought him significant experience.
Bahman Boroumand is the CEO and founder of the SAINA Advertising Agency. In recent years, his leading agency, with a well-trained experts, had created a series of best-selling advertising campaigns.The footprints of SAINA agency could be traced in taglines and slogans like:
 1. A pattern of memories… (Setarehkavir carpet)
 2. A good banks is an asset... ( Sarmayeh Bank)
 3. Parsian always on...  (Parsian bank)
 4. Let’s Join a new stream... ( Ghavamin Bank)

...
View ...
Shahin Torkaman
October / 2017
Mr. Shahin Torkaman, CEO of Citeh Advertising Agency, is the guest judge for selecting the best TV and radio ads in October 2017.
Shahin Torkaman has been managing Citeh Advertising Agency for more than two decades. He developed Citeh Publication in 2002 which is the first publication in Iran, publishing just marketing, advertising and branding books.
Shahin Torkaman had given advertising consultant to more than 100 companies these years and had been the chairman of the board of Iran Advertising Agencies Association for 3 periods.
Some of Managing posts:
 1. CEO of Citeh Advertising Agency.
 2. Concessionaire of Citeh publication
 3. Chairman of the board of Iran Advertising Agencies Association for 3 periods
...
View ...
Hamid Ahmadi
September / 2017
Mr. Hamid Ahmadi, CEO of Sima Pakhsh Advertising Co, is the guest judge for selecting the best TV and radio ads in September 2017.
Mr. Hamid Ahmadi who has an almost two decades experiences in advertising field. He has the MBA degree with the focus on strategy and studying Ph.D of Media Management in Tehran University. He founded Sima Pakhsh Ad. Co. in 2001 and this company is performing as one of the top ranked advertising companies based on IRIB rankings.
Operational Records
 • Founder and CEO of Sima Pakhsh Payam
 • Member of the Board of Directors at Economics Scientific Association of Firuzkuh Azad university in 2002
 • Member of Supreme Executive Committee of International Advertising Association (IAA) in Iran
 • Supervisor of commission of corporate members of IAA in Iran
 • Member of the supervisory board of judges at second advertising festival in 2016
 • Member of the house of management at Industrial Management Institute
 • Receive the Diploma of honor from Mr. Zarghami in third congress of media and economics in 2008
 • 16 years of experience and activity in advertising field (public broadcasting, state broadcasting and outdoor advertising)
...
View ...
123

 
Home | Contact Us

Copyright © 2014 Mediaarshiv.com, All Rights Reserved.

Web Design By Radpardaz

Twitter Facebook Instagram Telegram